Obserwatorzy

sobota, 8 czerwca 2013

... najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie...

Język angielski jest jednym z języków germańskich. Różni się jednak bardzo od języka niemieckiego czy języków skandynawskich. Z powodu inwazji Normanów obecnych jest w nim sporo naleciałości i zapożyczeń z języka francuskiego.

Język angielski jest tzw. językiem uniwersalnym. Posługuje się nim jako językiem ojczystym ok 400 milionów osób. Dodatkowo ponad miliard osób zna go jako język obcy. Języka angielskiego używa się m.in w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Kanadzie, Australii, Indiach czy też w wielu krajach afrykańskich.
Język angielski ma także bardzo duży wpływ na język polski. Takie słowa jak komputer, weekend, sorry, hej, ok, hello, wow, oops, quiz, xero... weszły do codziennego języka polskiego i są bardzo często używane. 
W księgarni BookMaster znajdziemy m.in pakiet, który pozwoli nam na poszerzenie naszej znajomości języka biznesu.Angielski Business English. Pakiet niezbędny w pracy i biznesie. Audio kurs (2 książki + 3 audio CD + fiszki) opis produktu:
Angielski Business English Pakiet to:
- kompletny kurs biznesowego języka angielskiego
- praktyczne zagadnienia, m.in. rozmowa kwalifikacyjna, planowanie kariery, negocjacje
- nauka słownictwa, pisowni, rozumienia ze słuchu i komunikowania się w sytuacjach biznesowych
- 4 godziny wysokiej jakości nagrań - tylko profesjonalni lektorzy
- tematyka biznesowa: marketing, IT, HR, bankowość i logistyka
- 32 lekcje tematyczne - nauka aktualnych słów i zwrotów, aby swobodnie mówić i rozumieć
- w książkach zapis nagrań wraz z tłumaczeniami
- różnorodne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi

ANGIELSKI BUSINESS ENGLISH to unikalny pakiet do kompleksowej nauki biznesowego języka angielskiego.

Pakiet polecany jest wszystkim, którzy utrzymują kontakty zawodowe z obcokrajowcami lub pracują w środowisku anglojęzycznym, m.in. przedsiębiorcom, menedżerom, asystentom oraz planującym karierę w międzynarodowej firmie, studentom marketingu, zarządzania i ekonomii.

W skład pakietu wchodzą kursy Angielski Business English oraz Angielski W pracy. Dodatkowo dołączono zestaw 100 praktycznych fiszek z kursu Angielski Fiszki Business English.

Dwie książki (łącznie 208 stron) obejmują 32 lekcje zawierające słówka, zwroty, teksty, dialogi oraz ćwiczenia sprawdzające. Podręczniki uczą praktycznego słownictwa związanego z pracą i karierą, m.in. zagadnienia szukania pracy, planowania ścieżki zawodowej, ale też tematyka związana z marketingiem, HR czy bankowością. Dodatkowo zamieszczono wzory listów oraz dokumentów. Są to m.in. list z reklamacją, formularz zamówienia, faktura, raport, CV oraz list motywacyjny. Na końcu książki Business English znajduje się podręczny słowniczek angielsko-polski.

Nagrania (3 x CD Audio) z wysokiej jakości nagraniami rodowitych Brytyjczyków (blisko 3 godziny) są doskonałym uzupełnieniem nauki z książkami. Pomagają zwłaszcza w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz w doskonaleniu poprawnego akcentu i płynności wymowy. Udźwiękowione wyrazy, zdania i dialogi sprawiają, że uczysz się bez konieczności zaglądania do książek, np. w trakcie jazdy samochodem!

Płyta Office English - GRATIS (70 minut nagrań) uczy zwrotów i wyrażeń niezbędnych do porozumiewania się w różnych sytuacjach związanych z pracą, szczególnie przydatnych w pracy biurowej. Zapoznaje nie tylko ze specjalistycznym słownictwem, lecz także doskonali rozumienie ze słuchu i umiejętność komunikowania się.

100 Fiszek Business English - GRATIS - to zestaw praktycznych karteczek do nauki i powtórki biznesowego języka angielskiego w każdej wolnej chwili i dowolnym miejscu. Do każdego słówka dołączone jest przykładowe zdanie pokazujące jego użycie w kontekście oraz polskie tłumaczenia. Fiszki pochodzą z najnowszego kursu Angielski Fiszki Business English.

Z Pakietem:
- poznasz specjalistyczne słownictwo
- będziesz się swobodnie komunikował
- opanujesz praktyczne zwroty i ich wymowę
- skorzystasz z wzorów listów i dokumentów.


CENA: 45,60 ZŁ

DO KUPIENIA TU ---> http://www.bookmaster.pl  <----Dzięki znajomości języka angielskiego o wiele łatwiej będzie nam znaleźć pracę. Na dodatek pracę dobrze płatną.W chwili obecnej wiele firm wymaga przynajmniej podstawowej znajomości języka angielskiego. Nawet takie stanowiska jak sprzedawca mają często znajomość angielskiego jako jedno z wymagań. Bez problemu wyjedziemy za granicę bez obawy że nie będziemy mogli porozumieć się z obcokrajowcami. Będziemy mogli pisać maile czy czytać zagraniczne strony. A dla osób, których praca opiera się na kontaktach z obcokrajowcami, przyda się znajomość języka biznesu. Powiedziałabym nawet iż jest to wymogiem :)
Pakiet Business English  przeznaczony jest dla osób początkujących, więc bez obaw - powoli i konsekwentnie każdy się w tym odnajdzie :) 2 książeczki widoczne na fotografiach są bardzo fajnie zorganizowane, ponieważ 'Angielski w pracy' jest dla osób początkujących, a 'Angielski Business English' jest już bardziej zaawansowany.
Już od pierwszej lekcji czytamy i słuchamy. Każda z lekcji zaczyna się od mini słowniczka, który należy opanować. Słuchamy poprawnej wymowy oraz podane frazy/słowa przetłumaczone są na język polski. Podczas słuchania, najlepiej powtarzać za lektorem. Następnym krokiem są 3 zadania - do każdej lekcji zadania są tematycznie dopasowane sprawdzając znajomość lekcji.
Dołączone fiszki pomogą nam w utrwalaniu słownictwa. Osoby nie zaznajomione z fiszkami, łatwo się do nich przekonają, ponieważ są to kartoniki, które po jednej stronie mają słowo po polsku, a po drugiej stronie te same słowo przetłumaczone na język angielski.
Dodatkowo znajdziemy w książce angielskie wzory Cv,  listu motywacyjnego czy nawet listu reklamacyjnego...
Pakiet Business English  jest świetnym narzędziem do nauki języka angielskiego, a internetowa księgarnia  BookMaster  posiada go w na prawdę okazyjnej cenie! Sama osobiście uwielbiam tego rodzaju 'edukacyjne przygody' i WAM także polecam i nie tylko jako nauczyciel, ale także jako 'odwieczny uczeń' ;)

28 komentarzy:

 1. ja bym wziela ale nie biznesowy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestemj po 5 latach studiów filologii angielskiej, teraz mam zamiar rozpocząć naukę włoskiego, żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dość, że imienniczki, to jeszcze o podobnych upodobaniach językowych :)

   Właśnie nie wiem co wybrać, włoski czy hiszpański, muszę zrobić jakieś rozeznanie

   Usuń
 3. Mam w domu dwa pełne zestawy do angielskiego, mnóstwo płyt, ćwiczenia, podręcznik, słowniki, mnóstwo czasu i brak motywacji...:) Jednak postanowiłam, że na wakacje to zmieniam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie! Wakacje to świetna okazja do 'przyjemnej nauki' ;)

   Usuń
 4. ja planuje nauke rosyjskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. w sumie nawet nie jest taki drogi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Empiku widziałam ten zestaw w cenie 65zł.

   Usuń
 6. fajne chętnie pokusiłabym się o business. Na razie "męczę" te z Cambridge :)

  OdpowiedzUsuń
 7. niestety nie mam talentu do nauki języków, przychodzi mi to z wielkim trudem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie mam kompletnie pamięci do liczb - nie znoszę liczb, dat itp. :)

   Usuń
 8. Aktualnie chodzę na lekcje angielskiego i niemieckiego, w przyszłości chciałabym jeszcze na hiszpański ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja mam licencjat z języka angielskiego :) Śmiało mogę stwierdzić, że taka opcja z Business English jest bardzo fajna, ale właśnie dla osób, które potrafią się już spokojnie komunikować po angielsku. Miałam nawet taki przedmiot osobny na studiach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aby nauczyć sie czegokolwiek 'dodatkowego', czy jest to business, czy też IT... trzeba mieć pewne podstawy w znajomości danego języka.

   Usuń
 10. Świetny zestaw :) nie pogardziła bym takim :)

  OdpowiedzUsuń
 11. bardzo miło było czytać twoją opnie na temat tych produktów. :) Sama mam jedną książkę z niemieckiego z tego wydawnictwa i lubię ją ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Przyjemność po mojej stronie :)

   Usuń
 12. świetne produkty, ja sama planuję od września naukę j.francuskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Języki to moja pięta Achillesowa...:(

  OdpowiedzUsuń
 14. Niełźe niekiedy tak zainwestować w dobrą pożyteczną rzecz : *
  Obserwuję ♥ . Świetny Blog ; ) Zapraszam do mnie :
  http://vizualny-swiat.blogspot.com/ Pozdrawiam : *

  OdpowiedzUsuń

 15. zapraszam serdecznie na moje rozdanie:
  http://owiecccckowa-szafa.blogspot.com/2013/06/lato-przyjdz-rozdanie-bluzeczkowe.html
  przywołujemy lato

  OdpowiedzUsuń
 16. Może i bym zainwestowała, ale... żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce:) Podstawy biznesowego kiedyś tam miałam, ale wiadomo, jak się nie używa, to wiedza paruje.

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetny post!
  Zapraszam Cię do siebie:*
  Obserwujemy?;>

  OdpowiedzUsuń
 18. Najlepsza inwestycja to inwestycja w języki!:)

  OdpowiedzUsuń
 19. W dzisiejszych czasach język angielski to podstawa :)

  OdpowiedzUsuń
 20. bardzo lubię ten język :)
  teraz marzy mi się mówić po angielsku ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Zawsze odwiedzam blogi komentujących, więc jeśli pozostawisz po sobie ślad, na pewno do Ciebie zajrzę.

Proszę także o NIE REKLAMOWANIE się na moim blogu - takie komentarze będą usuwane.